офіційний сайт

mini_11

Періодичне відстеження результативності регуляторного акта

 1. Регуляторний акт Слов’янської районної ради «Про правила загального водокористування на території Слов’янського району» затверджено рішенням сесії районної ради від 27.04.2011 № 6/6-99

 

 1. Відстеження результативності даного регуляторного акту виконано відділом економіки райдержадміністрації згідно рішення районної ради № 6/2-24 від 26.11.2010 «Про делегування повноважень Слов’янської районної ради Слов’янській районної державній адміністрації».

 

 1. Мета прийняття акту – створення сприятливого режиму водних об’єктів, попередження їх забруднення, засмічення і вичерпання, знищення навколоводних рослин і тварин, відтворення і поліпшення якості води, охорони вод, а також охорони прав підприємств, організацій, установ та громадян на водокористування.

 

 1. Термін виконання заходів по відстеженню регуляторного акту – з 11 листопада 2015 року по 25 грудня 2015 року.

 

 1. Тип відстеження – періодичне.

 

 1. Методи отримання результатів відстеження: отримання офіційної інформації.

 

 1. Дані та пропозиції, на основі яких відстежено результативність та способи отримання даних: офіційна інформація сільських, селищних рад.

 

 1. Кількісні та якісні значення показників результативності акту.

В аналізі регуляторного впливу регуляторного акту визначені наступні показники результативності:

 • координація роботи сільських та селищних рад на проведення ними водоохоронних та водогосподарських заходів;
 • залучення підприємств, установ, організацій до роботи, пов’язаної з ліквідацією наслідків аварій, стихійного лиха, погіршення якості води;
 • організація роботи по винесенню в натуру та захисту прибережних захисних смуг навколо водоймищ;
 • обмеження або тимчасова заборона діяльності підприємств, установ та організацій у разі порушення ними правил;
 • здійснення контролю за використанням і охороною вод;
 • організація інформування населення про стан водних об’єктів, про надзвичайні екологічні ситуації, які можуть негативно вплинути на здоров’я людей;
 • проведення заходів по поліпшенню стану вод.

 

Зазначені показники результативності не відповідають Методиці проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, тому результати реалізації регуляторного акту не можуть бути визначені.

 

 1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та степені досягнення визнаної мети. З метою проведення відстеження регуляторного акта та визначення результатів реалізації регуляторного акту, необхідно переглянути показники результативності регуляторного акта, які були визначені в аналізі регуляторного впливу, та привести їх у відповідність до Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308.

 

Наступне періодичне відстеження планується здійснити у 2018 році.

Голова райдержадміністрації                                                                                О.Б.Власов

Чорненька О.Д., 3-30-41.

Кірєєва О.Е., 3-30-41.

Пошук
Корисні ресурси

Президент України