офіційний сайт

743880_html_4d810466У К Р А Ї Н А
С Л О В ‘Я Н С Ь К А  Р А Й О Н Н А  Р А Д А
Д О Н Е Ц Ь К О Ї   О Б Л А С Т І
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.01.2016 №7/4-56  м. Слов’янськ

Про організацію харчування
дітей в навчальних закладах,
що належать до спільної власності
територіальних громад сіл, селищ
Слов’янського району, в 2016 році

 

Розглянувши подання відділу освіти райдержадміністрації від 12.01.2016 № 01-32/013 про організацію харчування учнів 1-4 класів в навчальних закладах, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Слов’янського району, в 2016 році, відповідно до статті 197 Податкового кодексу України, Закону України від 24.12.2015 № 911 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з наданням яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на наявні фінансові ресурси в бюджеті району, з метою забезпечення стабільної роботи навчальних закладів та забезпечення соціального захисту сімей, розглянувши висновок постійної комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів, управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Слов’янська районна рада, —

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Продовжити організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів навчальних закладів району з січня до кінця 2016 року.
  2. Встановити на 2016 рік вартість безкоштовного одноразового харчування на день для учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл 7,60 грн. на одного учня.
  3. Збільшення вартості харчування дітей може бути здійснено за рахунок батьківської плати за рішенням батьківських зборів кожного окремого закладу, а також за рахунок залучених позабюджетних коштів.
  4. Звільнити від плати за харчування в розмірі 100 % (учнів 5-11 класів):

4.1 Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою або виховуються в прийомних сім’ях, дітей-інвалідів

4.2 Батьків або осіб, що їх замінюють, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

  1. Харчування учнів 1-4 класів та дітей, які мають пільги, здійснювати в межах бюджетних призначень, передбачених в бюджеті району на відповідних бюджетний період.
  2. Черкаській об’єднаній територіальній громаді /Падалка/ розглянути питання виділення коштів для забезпечення безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та учнів, які мають пільги, 5-11 класів, в   навчальних закладах Черкаської об’єднаної територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів, управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва (Бондаренко).

 

Голова районної ради                                                                                        К.Г.Черніков

Пошук
Корисні ресурси

Президент України