офіційний сайт

743880_html_4d810466УКРАЇНА

СЛОВ’ЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від_13.01.2016 №7/4-58

м.Слов’янськ

 

Про надання пільг інвалідам по зору у 2016 році

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення життєвого рівня інвалідів по зору 1,2 груп та дітей — інвалідів по зору до 18 років, розглянувши лист райдержадміністрації від 28.12.2015 №01-41-0780, враховуючи висновок постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів, управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, Слов’янська районна рада,-

 

ВИРІШИЛА:

 1. Продовжити з 01 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року надання пільг інвалідам по зору 1 та 2 груп, а також дітям -інвалідам по зору до 18 років, які мешкають в сім’ях, яким відмовлено в призначенні житлової субсидії, у вигляді:
  • 50 відсоткової знижки на оплату утримання житла усіх форм власності;
  • 50 відсоткової знижки на оплату житлово-комунальних послуг: газопостачання, енергопостачання, теплопостачання, водопостачання (холодне та гаряче), водовідведення в межах встановлених норм споживання;
  • 50 відсоткової знижки на придбання (у випадку, якщо житло не забезпечується електро-, тепло-, та газопостачанням для опалювання) твердого палива і скрапленого газу.

Надати пільгу у вигляді грошової компенсації, виходячи з норми забезпечення сім’ї — 2 тони вугілля та 2 балона скрапленого газу на домогосподарство, за цінами, затвердженими Кабінетом Міністрів України на 2016 рік для розрахунку житлових субсидій, що надаються населенню;

 • 50 відсоткової знижки на вивіз твердих побутових відходів.
 1. У випадку, якщо плата за житлово-комунальні послуги з урахуванням наданої житлової субсидії перевищує розмір плати за ці послуги з урахуванням пільги, то інвалідові (дитині -інваліду) додатково до призначеної субсидії надається відповідна доплата.
 2. Відшкодування витрат підприємствам, які надають житлово- комунальні послуги, від надання вищезазначених пільг буде здійснюватися шляхом передачі субвенції з обласного бюджету до бюджету міста (району) щомісячно за зверненням на підставі відповідних розрахунків.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань соціального та економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів, управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва /Бондаренко/.

 

 

 

Голова районної ради                                                                     К.Г.Черніков

Пошук
Корисні ресурси

Президент України