офіційний сайт

743880_html_4d810466УКРАЇНА

СЛОВ’ЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 13.01.2016 № 7/4-61

м.Слов’янськ

 Про передачу в оперативне управління

комунальному закладу Слов’янської

районної ради Донецької області «Центр

з обслуговування закладів освіти

Слов’янського району» частини об’єкта

спільної власності територіальних

громад сіл, селищ Слов’янського району

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства фінансів України від 26.06.2013 №611 «Про затвердження плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ», враховуючи лист Слов’янської райдержадміністрації від 11.01.2016 №01-32-015 та лист комунального закладу Слов’янської районної ради Донецької області «Центр з обслуговування закладів освіти Слов’янського району» від 11.01.2016 вх.№01-30/9, враховуючи висновок постійної комісії з питань соціального та економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів, управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, Слов’янська районна рада,-

ВИРІШИЛА:

  1. Зменшити відділу освіти Слов’янської райдержадміністрації площу нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Слов’янськ, вул. Науки, 2, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Слов’янського району, переданої в оперативне управління рішенням районної ради від 22.11.2006 №5/5-98, на 639,7 м.кв.
  2. Передати комунальному закладу Слов’янської районної ради Донецької області «Центр з обслуговування закладів освіти Слов’янського району» в оперативне управління частину нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Слов’янськ, вул. Науки, 2, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Слов’янського району, площею 639,7 м. кв.
  3. Встановити, що комунальний заклад Слов’янської районної ради Донецької області «Центр з обслуговування закладів освіти Слов’янського району» має право здійснювати всі дії щодо оперативного управління частиною нежитлової будівлі, зазначеної у пункті 2 цього рішення, крім відчуження та передачі у користування третім особам.
  4. Відділу освіти райдержадміністрації здійснити передачу майна, згідно з пунктом 2 цього рішення, в установленому законом порядку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з соціального та економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів, управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва /Бондаренко/.

 

Голова районної ради                                                                   К.Г.Черніков

Пошук
Корисні ресурси

Президент України